Türkçe Betboo Bahis Sitesi

İngiltere Premier LİGİ

Tarih:  25 Şubat 2017

Saat: 18:00

Stad: Stamford Bridge

MAÇ ANALİZİ

Swansea, bu karşılaşmadan galip ayrıldığı taktirde düşme hattının üzerinde kalabilmek adına son derece büyük bir başarıya imza atmış olacaktır. An itibariyle 24 puanı bulunan takım, 25 maçta 15 mağlubiyet almıştır. Bu durumun Chelsea’nın istatistikleriyle karşılaştırılması durumunda ortaya tamamen farklı bir sonuç çıkıyor. Chelsea 25 maçta 19 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet almıştır. Bu durum, Chelsea – Swansea iddaa oranları tarafından da net olarak karşılaştırıldıktan sonra açıklanabilmiştir. Yapılan incelemelerin ardından beraberlik ihtimaline dahi son derece yüksek oran verilmiştir.

Chelsea Bu Maçı Kazanır!

Chelsea’nın ligin başından beri kendini ispatlamayı sağlayan bir yapısının bulunuyor olması, takımın başarısını da gözler önüne seriyor. Kaleden forvet hattına kadar her bölgesinde en başarılı oyuncularla donatılmış olan takım, ligi şampiyon tamamlayabilir. Bu ihtimali daha üst seviyelere taşımak için ise mutlaka bu tarz karşılaşmalardan galip ayrılınması gerekmektedir.

Swansea İçin Beraberlik Sürpriz Olur

Swansea ile Chelsea’nın ligin başından itibaren oynadıkları oyunla ilgili olarak çok net ve farklı sonuçlar görülebiliyor. Bu sonuçlar, zaman içerisinde ligin gidişatını ve puan durumunu da etkilemeye başlayacaktır. Chelsea’nın pozisyon vermesiyle birlikte hızlı çıkışlarda başarı elde edebilecek olan Swansea, ilk golü attığı taktirde yeni bir gol atabilmesi mümkün olmayacaktır. Bu durum yaşandığı taktirde ise oyunun sonuna kadar Chelsea atakları görülebilecektir.

MAÇ TAHMİNİ;

Chelsea’nın liderliğinin elinden gidebilmesi için üç maç üst üste kaybetmesi ve altında bulunan takımların kazanması gerekecektir. An itibariyle 60 puanda bulunan lider Chelsea ilk dakikadan itibaren baskı kurabilecek şekilde oyun oluşturmaktadır. Rakibinin de 15. Olması, Chelsea’nın işini daha da kolay bir duruma getirecektir. İlk yarı en az bir adet gol atması beklenen lider, karşılaşmayı Üst seçeneğinin kazanacağı şekilde sonuçlandırabilir. Böylelikle de 63 puana ulaşarak liderliğini sürdürmeye devam edebilecektir.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 1

Güven: 10/9

En yüksek oranlar;

Betboo; 1,29

Tahmin-2: 2,5 Gol Üstü

Güven: 10/8

En yüksek oranlar;

Betboo; 1,52